+38 (063) 875-42-08 +38 (098) 634-25-31 alberocomodita@ukr.net

Меблі – візитна карта Вашої домівки, яка завжди повинна прикрашати та доповнювати інтер’єр  того чи іншого приміщення. До того ж, меблі зберігають масу речей, які повинні бути сховані від сторонніх очей, будь то шафа, гардероб чи кухня. Завжди перше, що ми бачимо дивлячись на меблі – це фасад самих меблів. Вони можуть бути виконані з різних матеріалів, яких на даний момент більш ніж достатньо на ринку. Саме вони будуть доповнювати та прикрашати інтер’єр того чи іншого приміщення Вашої оселі. Але не будемо забувати, що для хорошого та зручного користування меблів повинна бути ще одна обов’язкова складова, а саме – Фурнітура. Адже саме вона буде візитною картою зручної експлуатації того чи іншого виробу за весь термін його використання, а також показником довговічності і якості.

За час своєї роботи ми визначили плюси та мінуси того чи іншого виробника фурнітури. На даний момент працюємо з фурнітурою австрійського виробника Blum і польського виробника GTV. Ці виробники досить довгий час на ринку та зарекомендували себе з позитивної сторони. Однозначно можемо говорити про те, що при виборі фурнітури на Ваш виріб не варто суттєво врізати бюджет.

Звичайно, до цього питання потрібно підійти відповідально і ми зможемо Вам надати консультацію на рахунок того чи іншого виробника, його плюси та мінуси. У нашому магазині є зразки цих виробників. Ви зможете оцінити якість при використанні тих чи інших механізмів. Без таких аксесуарів як петлі, амортизатори, системи направляючих та багато іншого, виріб не буде функціонувати зовсім, а часом, саме підбір якісної фурнітури дозволяє створити справжні шедеври. Якщо Ваші меблі будуть мати гарний візуальний вигляд, а фурнітура буде дешева та не якісна – такий атрибут Вашого інтер’єру прослужить не довго і не принесе Вам ніякого задоволення, не зважаючи на свій зовнішній вигляд.

Поговоримо на рахунок кухні. Саме в кухні всі механізми використовуються дуже часто на протязі всього дня,  а особливо у моменти приготуванні їжі. Шухляда, в якій зберігаються столові прибори взагалі може відкриватися десятки разів за один вечір. Якщо у Вас стоїть вибір між поличками і виїзними ящиками, краще обирайте друге. Це буде більш зручніший варіант. Якщо стоїть питання економії, це будуть полички, з матеріальної точки зору це обійдеться дешевше. Розглянемо інші аксесуари, а саме  – петлі для дверей. Багатьох дратує коли дверці шафи хлопають, а маючи доводчики і інші механізми цього звуку можна уникнути. Дані виробники фурнітури мають в своєму розпорядженні як бюджетні, так і дорожчі варіанти. Тому вибір завжди залишається за Вами. Головне, що перед тим як прийняти рішення, Ви повністю розумієте різницю того чи іншого механізму та виробника.

Таким чином, при замовленні кухні чи іншого виробу у «Дерево Затишку», ми разом з Вами зможемо порівняти різні варіанти і виробників. Економія коштів повинна бути перш за все розумною, щоб Ваші меблі служили довго, якісно та водночас мали гарний зовнішній вигляд. Зберегти бюджет та не втратити якість виробу – РЕАЛЬНО, головне правильно та відповідально підійти до цього питання на початку формування Вашого замовлення.